Продаж землі - злочин проти народу, запрошення на протест

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

"ГО "Народні збори України" при підтримці цілого ряду громадських організацій і громадських активістів 25 травня 2017 року о 14 годині проведуть в місті Івано-Франківську на Вічевому майдані мітинг в знак протесту проти торгівлі землями сільськогосподарського призначення", - повідомив Володимир Ротару сьогодні на прес-брифінгу.

"Українська земля - це тіло і кров нашого народу, це те - чим обдарував нас Творець. Ми вважаємо, що органи державної влади зобов'язані забезпечити кожній громаді право на користування та розпорядження землями в межах громади", розказують організатори прес-брифінгу.

Останнє наше багатство і остання, що ми можемо назвати Україною - нашу землю сьогодні хоче відібрати зграя мародерів. Вони задумали найграндіознішу аферу пограбування Українського народу: закон Про ринок землі,- додає громадський активіст Микола.

ГО "Народні збори України" закликають всіх, незалежно від місця проживання, мови спілкування, чи віросповідання, кому дороге власне життя, життя рідних матерів і батьків, життя рідних дітей і онуків не допустити розпродажу української землі.

Організатори акції протесту звертаються до всіх політичних партій та рухів прийняти активну участь в даному мітингу і підтримати їхня звернення.

Відео:

Джерело: ГО "Народні збори України"

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета