Викрадення Європи (фото)

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5


Франківське інтернет-телебачення повідомляє, що 26 вересня 2014 року в Івано-Франківську в Центрі польської культури і діалогу Едуард Ніконоров представив виставку абстрактного живопису "Викрадення Європи".

Експозиція "Викрадення Європи" складається з майже двох десятків полотен, перетворюючи простір Центру на мозаїку про вічне існування людини на межі добра і зла. Це дуже актуальний час для демонстрації модерної алегорії, що емоційними засобами відтворює історичний контекст агресії Російської федерації в Україні.

"Серед усіх цих картин, є картина, яка називається саме "Викрадення Європи", на ній зображена дівчина, яку обіймає бик, він її дуже жорстоко здавлює. Тобто сильна країна, колишній наш брат, як він себе називав нападає на нас, як на невинну дівчину" - розказує директор Центром польської культури і діалогу Мар'я Осідач.

Під час виставки глядачі мали змогу зробити внесок на допомогу українській армії, купуючи каталог творів Едуарда Ніконорова.

11 листопада на День Незалежності Польщі ця виставка відкриє галерею мистецтв в Європейському центрі солідарності у Ґданську.

Головним спонсором виставки є Генеральне Консульство Республіки Польща та фундація "Архікультура" в Кошалiну.
FIT.IF.UA

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета