Підприємці відмовляються за власні кошти встановлювати дистанційну передачу даних обліку газу

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Юридичних та фізичних осіб-підприємців зобов’язують власними коштами обладнати газові лічильники приладами дистанційної передачі даних. 

Відтак, газовики в автоматичному режимі контролюватимуть процес споживання блакитного палива. 

Такі нововведення не всім по кишені, скаржаться комерційні споживачі, тому за ініціативи Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів - ІФООПРО відбувся круглий стіл на тему "Проблеми дистанційного обліку газу", який проходив в залі адміністративної будівлі. Запрошені були всі, хто має відношення до нововведень. 

Представники влади та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) чомусь ігнорували круглий стіл.

Учасниками круглого столу були представники регіональної газової компанії ПАТ "Івано-Франківськгазбуд", Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області, Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, "Пріма Мед, "ІФООПРО", ГО "Клуб Ділових людей", "МОП", ГО "Народна Рада Прикарпаття".

Представник ІФООПРО Сергій Чирва розказав подробиці дистанційного обліку газу та закликав присутніх підтримати колективне звернення до державних органів щодо змін "газового кодексу" та скасування обов'язкового дистанційного обліку газу для юридичних та фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу.

Довідка: Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.2015р. та № 691 від 12.07.2018:

Власники комерційних вузлів обліку (крім побутових споживачів зі споживанням до 0,01 млн куб м) зобов’язані в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних до 01.05.2019р., за умови, що власник комерційного вузла обліку (споживає менше 10 тис.м3) письмово підтвердить свої зобов’язання у визначений ним строк, облаштувати комерційний вузол обліку засобами дистанційної передачі даних.

Відео стрім круглого столу на тему "Проблеми дистанційного обліку газу":

Відео: FIT.IF.UA - Франківське інтернет-телебачення

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета