У Франківську відзначили 127 річницю від дня народження голови ОУН Євгена Коновальця

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

14 червня 2018 року активісти Національного Корпусу, Правого сектору, УНА-УНСО, ОУН, Карпатської січі та інших проукраїнських рухів взяли участь в низці заходів, присвячених дню народження провідника Організації українських націоналістів, полковника армії УНР Євгена Коновальця. 

Захід розпочався формуванням колони на Вічевому майдані, після чого українці пройшлися урочистою ходою центральними вулицями міста до пам'ятника Євгену Коновальцю, де було проведено віче, на якому виступили представники місцевих організацій.

Представники проукраїнських рухів прочитали звернення до місцевої влади, де обурювалися насильницькою русифікацією та пропагандою "російського світу" в місті. 

Місцеву владу та компетентні органи просили звернути увагу на різні спортивні свята та мистецькі фестивалі, такі як "Карпатський простір", "Порто Франко", на яких деякі учасники прилюдно принижували честь і гідність українського народу, розпалювали і розпалюють міжнаціональну ворожнечу та знущалися з українських цінностей. 

"Нашими активістами неодноразово було зафіксовано українофобські дії, як з боку організаторів, так і приїжджих "митців", які відкрито принижували честь і гідність українського народу та знущалися з української державності",- йдеться у заяві. 

Наприкінці заходу відбулось покладання квітів до монументу провідника, після чого пролунав гімн України.

Відео: https://youtu.be/8vQn-YMYCqo
Дякуємо, що Ви підписалися на наш канал в youtube: 
https://www.youtube.com/user/FITifua 

www: https://www.fit.if.ua 

facebook: https://www.facebook.com/fit.if.ua

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета